Salomon X Ultra 4 Erkek Outdoor Ayakkabı

Fiyat : TL5.999,00(KDV Dahil)
TL999,83 'den başlayan taksitlerle

413856

Salomon Erkek Outdoor Ayakkabı

X Ultra 4

Patika koşusu uzmanlığımızdan yararlanan bu ayakkabı daha hafif ve daha çevik olduğundan engebeli arazide çevik kalmanızı sağlar.
Yeni Advanced Chassis™, hareket kabiliyetinizi sınırlamadan dengeyi optimize etmek için ayağın dış kısmındaki artikülasyonları hedefler.
All Terrain Contagrip® dış taban, ıslak veya kaygan olduğunda bile araziyi kavrar ve özellikle inişlerde size daha fazla kontrol sağlar.
All Terrain Contagrip® ürünümüz çok çeşitli yüzeyler için üretilmiştir. Islak, kuru, sert veya gevşek yüzeylerde dayanıklılık ve güven sağlar.
Advanced Chassis™, dış tabana gömülü kalıplanmış bir ektir. Güçlü yanal destek ve güven veren koruma sağlarken aynı zamanda optimum hareketlilik ve esneklik sağlar.
SensiFit™ ayağı orta tabandan bağcık sistemine kadar sararak ayağın her yerinde güvenli, rahat ve neredeyse kişiselleştirilmiş bir uyum sağlar.
Ayağınızın hatlarına uyacak şekilde kalıplanan bu OrthoLite® iç taban, ayakkabınızın konforunu ve performansını yükseltmek için üstün yastıklama, nefes alabilirlik ve dayanıklılık sağlar.
Kalıntıların ayağınız ile taban arasında sıkışmasını önleyen sıkı ağ.
Dikişsiz üst yapı, pürüzsüz, eldiven gibi bir uyum ve his sağlar

Renk
Siyah
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR