TL4.600,00 KDV Dahil
TL5.169,00 KDV Dahil
TL3.499,90 KDV Dahil
TL4.600,00 KDV Dahil
TL4.600,00 KDV Dahil
TL4.600,00 KDV Dahil
TL2.399,00 KDV Dahil
TL2.599,00 KDV Dahil
TL3.499,90 KDV Dahil
TL7.749,00 KDV Dahil
TL2.799,00 KDV Dahil
TL2.749,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 57 >

Spor giyinmeyi en çok tercih eden erkeklerin en sevdiği ürünlerden olan erkek spor ayakkabı modelleri, spor modasına yön vermeye devam ediyor. Dünyaca ünlü markaların spora yönelik ürünleriyle renklenen, bu ürünleri günlük hayatımıza yansıtan spor ayakkabı modelleri sağlıklı yaşam tarzımıza hitap ediyor.

 

Ürünleri nerelerde kullanırım?

Sportif faaliyetlerinizde sizleri taşıyacak doğru ürünleri tercih etmeniz yerinde olacaktır. Yürüyüş ya da koşu yapıyorsanız buna uygun tabanlı , markaların koşu ve antreman için ürettikleri spor ayakkabı modellerini tercih etmelisiniz.

Profesyonel olarak futbol ile uğraşıyorsanız yine bu spor markaların futbol için ürettikleri kramponları tercih etmelisiniz. Amatör olarak yine futbol sporu ile uğraşıyorsanız aynı markaların aynı modellerinin çeşitli saha koşullarına göre üretilmiş ayakkabılarını kullanmalısınız.Her markanın halı saha için ürettiği ve çeşitli fiyatlarda modelleri de mevcut.

Basketbol ayakkabıları için yine salona uygun kaymayı azaltan taban yapısına sahip modellerini bulabilirsiniz. Outdoor sporlar ile uğraşıyor ya da doğa yürüyüşlerine katılıyorsanız yine çeşitli markaların outdoor modellerini inceleyip deneyebilirsiniz.

Tenis ayakkabıları yine bu spora gönül verenler için ve profesyonel olarak bu sporu yapanlar tarafından kullanılmalıdır.

Her sporu kendisi için üretilmiş ayakkabılar ile yapmalıyız. Böylelikle hem sakatlanma riskimiz ortadan kalkacak hemde ayak sağlığımız açısından doğru bir karar vermiş olacağız. Doğru tercih edilmeyen bir futbol ayakkabısı kullanılacağı sahaya uygun olmayan bir model, hem rahat etmenizi engellerken hemde ayakkabınıza zarar verebilir.

Erkek spor ayakkabı modellerini ünlü markaların en çok tercih edilen klasik modellerini de günlük giyimde kullanabilirsiniz. Çeşitli yaş gruplarına uygun olarak tasarlanmış model ve tarzlarıyla sizlerin beğenilerine sunulmakta. Adidas ve Nike gibi markaların nostaljik modellerinin revize edilip yeniden günümüz modasına uygun hale getirilmiş yenilikçi modelleri ile karşılaşabilirsiniz. Genç erkekler için ideal ve canlı renklere sahip modeller ile dinamizminizi yansıtabilirsiniz.

Erkek spor ayakkabı çeşitliği ile geniş bir model ve marka yelpazesine sahip olan Etichet Sport olarak, sizlere hizmet etmekten son derece mutluluk duymaktayız.Uygun fiyatlı ürün gruplarıyla ve kolay ödeme seçenekleri ile beğendiğiniz ürünleri kapınıza kadar getirmekteyiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR