Salomon Hypulse Erkek Outdoor Ayakkabı

Fiyat : TL3.999,99(KDV Dahil)
TL666,66 'den başlayan taksitlerle

L41685200

Salomon Erkek Outdoor Ayakkabı

Hypulse

Energy Blade ve Fuze Surge köpüğünün ters kamber geometrisi ile birleşimi, sizi ileriye taşımak için verimli enerji dönüşü ve yumuşak, güçlü bir adım sağlar.
Salomon patika teknolojisinin bir kontrol listesi, üst kısma yerleştirilmiş Quicklace ve Sensifit ile destek ve dayanak sağlar ve Contagrip kauçuk dış taban sayesinde kavrayıcı taban yüzü sağlar.
Orta tabandaki yumuşak ve davetkar Fuze Surge köpüğümüz üzerine inşa edilmiş hafif üst yapı, yastıklamalı, dayanıklı rahatlık sunar.
En yumuşak EVA bileşiğimizden oluşan ve daha az yapay polimer kullanılarak tasarlanan Fuze Surge, dünyaya daha duyarlı, pürüzsüz ancak dinamik bir adım atıyor.
Energy Blade, orta tabana yerleştirilmiş hafif bir TPU plakadır. Orta taban köpüğü ve taban geometrisinin birleşik çabaları, ileri itmeyi etkinleştirir ve arazilerde denge sağlar.
All Terrain Contagrip® ürünümüz çok çeşitli yüzeyler için üretilmiştir. Islak, kuru, sert veya gevşek yüzeylerde dayanıklılık ve güven sağlar.
SensiFit™ ayağı orta tabandan bağcık sistemine kadar sararak ayağın her yerinde güvenli, rahat ve neredeyse kişiselleştirilmiş bir uyum sağlar.
Salomon'un kayak mirasından ilham alan bu kavisli orta taban geometrisi, yerde süzülüyormuş gibi hissetmene yardımcı olur.
3D açık Mesh maksimum nefes alabilirlik sağlar.

Renk
Gri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR