Ödeme Seçeneklerimiz

Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerinizin ödemelerini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, kapıda ödeme, havale ve EFT yöntemlerini kulllanarak gerçekleştirebilirsiniz.

  • KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Sitemizden verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Bonus Kart, WorlCard, Maximum Kart, Axess kredi kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

  • BANKA KARTIYLA ÖDEME

Sitemizden verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait ( Ziraat Bankası hariç ) debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)

  • HAVALE veya EFT ile ÖDEME

Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizi Banka Havalesi veya EFT yöntemlerini kullanarak yapabilirsiniz. Havale veya EFT işlemini bankanızdan tamamladıktan sonra lütfen sitemiz üzerinden havale bildiriminde bulunmayı unutmayınız. Bildirimde bulunduktan sonra banka hesaplarımız kontrol edilerek ödemenin gerçekleştirilmiş olduğu teyit edildikten sonra alışverişinize ait siparişiniz onaylanacaktır. Banka Havalesini veya EFT işlemini lütfen aşağıdaki hesap numaramıza yapınız: GARANTİ BANKASI A.Ş. Hesap Sahibi : MARKETSPOR MALZEMELERİ SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. Şube : Gaziosmanpaşa IBAN : TR95 0006 2000 3240 0006 2930 79 Lüften banka bilgilerimizi eksiksiz olarak bankanıza bildiriniz.

  • KAPIDA NAKİT ÖDEME

Sitemizden verdiğiniz siparişlerininizi Kapıda Nakit Ödeme yöntemini kullanarak tamamlayabilirsiniz. Kapıda Nakit Ödeme seçeneği ile verdiğiniz siparişler, sizden alınacak gönderim onayınızın ardından, Yurtiçi Kargo ile Tahsilatlı olarak gönderilecektir. Siparişiniz size ulaştığında yetkili kargo kuryesine ödemenizi yaparak alışveriş işleminizi tamamlayabilirsiniz.